Сюжет. Як повідомляє "Лайфхакер", за сюжетом на чарівників обрушилася біда, через яку артефакти, істоти, люди і навіть спогади зі світу магів стали з'являтися в світі простих смертних – маглів. Гравці шукатимуть такі об'єкти і повертатимуть їх на свої місця.

Читайте також: Через помилку розробників новачки отримали неймовірні особливості в грі Anthem

Особливості. Чарівні предмети будуть розташовуватися в різних місцях реального світу – деяких аналогах "покестопів" з Pokemon Go. За виявлення артефактів та інших об'єктів гравці будуть отримувати енергію для заклинань – тільки з нею вони зможуть продовжувати пошуки.

У режимі доповненої реальності можна буде поглянути на деякі місця з всесвіту "Гаррі Поттера". Наприклад, на лавку чарівних паличок Олівандера. Гравці зможуть об'єднуватися і боротися з пожирачами смерті, дементорами та іншими ворогами.

Трейлер гри Harry Potter: Wizards Unite – дивіться відео

Дата виходу та доступність. Niantic поки не оголосила дату виходу Harry Potter: Wizards Unite. Зате в Google Play на неї вже можна оформити попередню реєстрацію. На iOS проект теж з'явиться.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно