Adobe створила нейромережу, що вміє розгледіти фотошоп

Adobe створила нейромережу, що вміє розгледіти фотошоп
Adobe створила нейромережу, що вміє розгледіти фотошоп / hitech.buyon.ru

Американська компанія Adobe разом із працівниками Каліфорнійського університету в Берклі розробили штучний інтелект, який може визначати змінені обличчя людей на фотографіях. Точність такого собі "детектора фотошопу" становить 99%.

Як інформує Рlatfor.ma, зараз нейромережа може визначати втручання поки одного інструмента – Face Aware Liquify (доступний у Photoshop). Цей інструмент використовують для зміни форми обличчя та емоцій.

Читайте також:  Український стартап запустив виробництво розумних будинків

Як пояснили розробники, їхня нейромережа – не комерційний продукт. Він є експериментом для пошуку кращого способу розпізнавання маніпуляцій із зображенням.

Як вчили ШІ. Автори завантажили тисячі портретних знімків із інтернету. Далі художники додали внесли свої корективи. Нейромережа вчилась саме на цих змінених фотографіях.

Як ШІ впізнає фотошоп: відео

Тестування показало, що штучний інтелект доволі добре вчився. Адже алгоритм вказував на місця редагування на відфотошопленому фото з точністю в 99 %. Цікаво, що результат людей в аналогічному тесті майже вдвічі нижчий – 53 %.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук