Instagram поверне стрічку в хронологічному порядку

Instagram змінитьт порядок видачі постів у стрічці / unsplash

У 2016 році Instagram змінив порядок відтворення публікацій у стрічці. Фото користувачів виводилися не за хронологією, як це було раніше, а на розсуд нейромережі. Її вибір базувався на вподобаннях користувачів.

IT-блогерка з Гонконгу Джейн Манчун Вонг, яка стежить за нововведеннями компаній, помітила зміни в стрічці Instagram, передає The Next Web.

Цікаво: Як видалити профіль в Instagram: покрокова інструкція

Деталі нової функції

За її словами, соціальна мережа тестує повернення показу постів так, як їх виставили люди. Але це буде не функція, яку зможуть обирати користувачі, а окремий інструмент.

Як це буде працювати на практиці, наразі не відомо. Найкращим варіантом, звісно, була б реалізація перемикача, за допомогою якого можна було б активувати бажану версію подання стрічки, як це зробив Twitter.

Наразі в Instagram відображається повідомлення "Це все на сьогодні", якщо ви переглянули всі повідомлення за останні 48 годин у своїй стрічці. Але ці публікації не обов'язково розташовані в хронологічному порядку.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Коментарі
Залиште відгук