OPPO продемонструвала роботу камери під дисплеєм на робочому смартфоні

491 Читать новость на русском
Прототип смартфона від Oppo з підекранною камерою / AndroidSaint

На конференції Inno Day 2019 компанія OPPO показала анонсований раніше смартфон з фронтальною камерою, що розташована під поверхнею дисплея. У мережі вже з'явилися якісні знімки пристрою, що демонструють особливості роботи нової технології.

Відвідувачам заходу показали робочу версію смартфона, який оснащений підекранною фронтальною камерою. Знімки продемонстрував користувач твітера AndroidSaint.

 Цікаво: Смартфон OPPO Reno 3 показали на знімках: дизайн та характеристики

Фото смартфона

Варто відзначити, що квадратну область в центральній верхній частині екрану, де розташовується камера, можна побачити як при включеному, так і при відключеному дисплеї. Втім, варто враховувати, що мова йде про прототип пристрою і до моменту серійного випуску цей нюанс буде виправлений виробником.


Можна надіятися, що в майбутньому цю особливість виправлять

Як працює підекранна камера

Принцип роботи технології зводиться до того, що при активації фронтальної камери екран над камерою стає прозорим, щоб пропускати більше світла.


Прототип Oppo з камерою селфі розташованою під дисплеєм

Дата продажів

Компанія Oppo наразі не повідомила, коли готовий комерційний смартфон з цією технологією надійде в продаж, але цілком очевидно, що це відбудеться не раніше 2020 року.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук