У Росії заборонили анонімно користуватися месенджерами

У Росії адміністрації месенджерів тепер мають ідентифікувати своїх користувачів за номерами мобільних телефонів
У Росії адміністрації месенджерів тепер мають ідентифікувати своїх користувачів за номерами мобільних телефонів / Ілюстративне фото

У Росії адміністрації месенджерів з 5 травня повинні ідентифікувати своїх користувачів за номерами мобільних телефонів. Набула чинності відповідна постанова російського уряду.

Тепер месенджери мають перевіряти інформацію про реєстрацію номера телефону користувача у мобільного оператора, повідомляє ТАСС. А мобільний оператор протягом 20 хвилин зобов'язаний надати запитувану інформацію.

Читайте також: Путін підписав закон про ізоляцію російського інтернету

Якщо оператор не встиг відповісти або номера телефону не виявилося в базі даних, то ідентифікація не буде вважатися пройденою.

Якщо мобільний оператор знаходить у своїй базі номер телефону, він зобов'язаний вказати, якими месенджерами користується абонент і присвоїти йому спеціальний ідентифікаційний код.

При цьому адміністрація месенджера буде зобов'язана обмежити можливість користувачам, які не пройшли процедуру ідентифікації, надсилати або отримувати повідомлення всередині сервісу.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук