Про це інформує New York Times.

Так, перша планета, яку виявив телескоп, має назву π Men c, розміщена у в системі яскравої зірки Пі Столової Гори (π Mensae), яка належить до класу жовтих карликів і розташована на відстані близько 60 світлових років від Землі.

Читайте також: Зонд, що прямує до Сонця, надіслав свій перший знімок

Незабаром після цього відкриття TESS виявив ще одну екзопланету. Вона трохи більша, ніж Земля. Вона планета обертається навколо карликової зірки LHS 3844. Цю планету вже назвали "гаряча Земля".

"Відкриття планети земного типу навколо прилеглого до нас карлика під час першого сектора спостереження TESS передбачає, що в перспективі на нас чекають яскраві відкриття. Варто пам'ятати, що 90 відсотків неба ще не були оглянуті ні TESS, ні Kepler", – кажуть дослідники місії TESS.

Що таке екзопланета? Це планета поза межами Сонячної системи, що обертається навколо іншої зорі або дрейфує космічним простором. В архіві NASA є дані про 1795 позасонцевих планет. При цьому загальна кількість екзопланет у нашій галактиці може сягати сотень мільярдів. При цьому до 20 мільярдів з них можуть бути землеподібними.

Що відомо про місію TESS? Космічний телескоп TESS став заміною телескопа Kepler. TESS запустили у космос у квітні цього року. Його основна місія – пошук екзопланет методом транзитної фотометрії. Тобто телескоп відстежує зміни зміну блиску зірки під час проходження планети по її диску.