Вишиванка в Україні з'явилася так давно, що історія навіть забула, коли це сталося. Однак деякі факти з вишиваної біографії людство таки зберегло у скриньці пам'яті: поруч з текстами магічних ритуалів та першим випуском Vogue.
Зауважте Про що говорить вишиванка: орнаменти та їхні значення в інфографіці
Якби вбрання мали ієрархію, вишиванка точно була б княгинею.
Тому згадуй усі міфи, легенди, уривки з історичних книг та вирізки з модних журналів, і гайда з нами до тесту. День вишиванки тебе вже зачекався.
Як відсвяткувати День вишиванки
Травневий день – найкраща нагода покрасуватися в улюбленій вишиванці. На щастя, вона вже давно перестала бути вбранням для виняткових нагод. Колись щоб похвалитися перед знайомими, яка ж у вас красива вишиванка, довелося б влаштовувати весілля. Сьогодні ж вишите вбрання можна обрати для навчання, роботи, зустрічі з друзями або навіть походу по крамницях. До речі, якщо плануєте цілий день сидіти вдома, теж одягніть вишиванку. Кіт її точно оцінить.
І не забудьте зробити світлину. А потім поділитися нею з друзями у мережі. Якби в українок з давніх часів був інстаграм, вони б точно хвалилися своїм сакральним вбранням. Тоді простежити історію вишиванки було б набагато простіше. Піклуйтеся про нащадків – додавайте до фото "вишивані теги", і люди майбутнього тільки подякують.
Подаруйте своїй вишиванці мандрівку. Вирушати можна куди забажаєте: у Карпати, до Дніпра або навіть моря. Вишиванка буде рада побачити кожен куточок України. І Україна теж радітиме.
І яке ж свято без тематичних десертів. Спечіть або купіть у найближчій кондитерській пляцок "Вишиванка".