Про це заявив голова комітету розвідки Палати представників США Адам Шифф, повідомляє СNN.

До теми: Є свої таємниці, – Пристайко про "український скандал" у США й розмову Трампа з Зеленським

"Імпічмент може стати єдиним виходом. Можливо, ми пройшли точку неповернення", – наголосив він.

Зазначимо, що напередодні Трамп заявив, що розгляне можливість оприлюднення стенограми своєї скандальної розмови з президентом України Володимиром Зеленським.

Водночас держсекретар США Майк Помпео вважає, що афішувати деталі діалогу не варто хоча б тому, що це – особиста розмова двох лідерів.

Що відомо про "український скандал" у США У Вашингтоні вибухнув гучний скандал через донос американського розвідника, що стосувався розмови президента Дональда Трампа та іноземного лідера про Україну. Найімовірніше, йдеться про розмову Трампа з Зеленським.

Американські ЗМІ писали, що Трамп намагається змусити Зеленського втрутитися у президентські вибори в США, які заплановані на 2020 рік. Мовиться про відкриття справи щодо сина головного конкурента Трампа на пост президента США від Демократичної партії Джо Байдена та його ролі в українській газовій компанії.

Згодом Байден висловив вимогу, аби чинний американський лідер оприлюднив розшифровку розмови з Зеленським. За його словами, Трамп "використовує вплив і ресурси США для тиску на суверенну державу – партнера, яка досі зазнає прямого нападу з боку Росії, змушуючи Україну порушувати верховенство права і сподіваючись отримати з цього політичну вигоду".

Цікаво! Два президенти в історії США були піддані процедурі імпічменту Палатою Представників США. Сенат їх виправдав і вони не набрали необхідних 2/3 голосів: це були Ендрю Джонсон та Білл Клінтон. Президент Річард Ніксон також був підданий імпічменту, але пішов у відставку, перш ніж питання було розглянуте – швидше за все, вирок був би звинувачувальним.