Верхівка військ російських окупантів від початку осені збільшила кількість провокацій на лінії розмежування, про це розповів речник Міноборони Дмитро Гуцуляк під час брифінгу 3 вересня.

Вам буде цікаво: Як російська пропаганда промиває мізки щодо ситуації на Донбасі: шокуючі факти

Так, розвідка з’ясувала, що нові диверсійні групи та снайпери з Росії прибули на передові позиції з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів ЗС Росії.

При цьому противник продовжує використовувати для прихованого переміщення особового складу, озброєння, військової техніки, боєприпасів з Росії на тимчасово окуповану територію неконтрольовані українською владою ділянки кордону поза пунктами контролю,
– додав він.

Бойовики протягом останніх днів збільшили кількість обстрілів, ігноруючи "перемир'я". Так, 2 вересня вони здійснили 15 обстрілів – традиційно із використанням забороненої мінськими угодами зброї. Через дії бойовиків загинув український воїн, ще один отримав поранення.

Безстрокове "хлібне перемир’я" розпочалося 21 липня. Офіційно за цей час в зоні проведення ОС загинули 8 українських військових і 17 отримали поранення. Неофіційно кількість жертв є набагато більшою – 24 канал повідомляв про близько 20 загиблих.

окуповані райони донбасу
Окуповані райони Донбасу / Інфографіка 24 каналу