Таким чином вони хочуть "вселити страх" Вашингтону, Лондону, Парижу, Берліну та Брюсселю. Однак, виглядають ці спроби доволі комічно. Про це 24 каналу сказав військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко.

Не пропустіть Краєв припустив, коли Україна отримає нові гарантії від НАТО

Координати відомі

Росіяни скаженіють, адже 28 червня у Мадриді стартував саміт НАТО, на якому обговорюватимуть нову стратегію розвитку додаткову підтримку України. Вони вдалися до "оприлюднення" координат об'єктів і погроз. Щоправда, протягом багатьох років ці дані перебувають у вільному доступі – достатньо відкрити Google Maps. Тому спроби росіян пригрозити країнам-членам НАТО є безглуздими.

Це виглядає кумедно,
– сказав Коваленко.

Він додав, що це спрямоване винятково на внутрішнього споживача у Росії. Військово-політичний оглядач переконаний, що подібними публікаціями "Роскосмос" ставить себе в ще більш нікчемне становище, ніж вона є сьогодні.

Варте уваги

Саміт НАТО у Мадриді: що відомо

  • Цьогоріч традиційний саміт НАТО присвячений 40-річчю вступу Іспанії до Північноатлантичного альянсу, тож учасники зустрічаються у Мадриді. Він стартував сьогодні, 28 червня, і триватиме до 30 червня.
  • Стало відомо, що ключовими темами обговорення стане нова стратегія розвитку, а також – збільшення обсягів військової допомоги Україні, яка веде боротьбу проти агресії Росії.
  • Цей саміт стане історичною подією у геополітичному сенсі. На думку військового експерта Петра Черника, НАТО неминуче збільшить кількість своїх сил та засобів у східній Європі. Крім того, Альянс обов'язково імплементує вступ Фінляндії та Швеції.
  • Ба більше, подія матиме революційний вплив на світову безпекову архітектуру. Це точно не сподобається країні-агресорці, адже відтепер Росія розглядається НАТО як загроза.
  • За словами політтехнологині Олеся Яхно, сюрпризи чекатимуть не лише на Росію, а й на Китай.
  • Сьогодні у межах саміту Віталій Кличко провів зустріч з мером Мадрида Хосе Луїсом Мартінес-Алмейдою. Очільник Києва розповів про злочини Росії в Україні: вбивства мирних мешканців, знищення міст й цинічний терористичний акт у Кременчуці.

Вам сподобається – Коваленко припустив, скільки ракет залишилось у ворога – дивіться відео