Про це в ефірі 24 каналу розповів правозахисник Марк Фейгін. Він також зазначив, що замінити Путіна тимчасово може той, від кого ми не очікуємо і кого ми не знаємо.

Читайте також "Червоних прапорців" Гіркін не перейде, – Фейгін сказав, кому вигідні заяви терориста

Це буде фігура не наступника, а проміжної особи на короткий час. Від Путіна ніхто не отримає "політичне добро" на такі зміни, адже сам Путін бачить своїм наступником лише себе,
– додає Фейгін.

На думку правозахисника, Путін роками створював цю систему під своє правління. Тому це може бути однією з причин, аби від нього позбутися.

Що відомо про стан Путіна та останні новини Росії – важливе

  • Президент Фінляндії Саулі Нійністе 14 травня поговорив з Путіним. Він повідомив, що невдовзі країна подасть заявку на вступ до НАТО. Нійністе сам ініціював розмову. Він наголосив, що ситуація із національною безпекою його країни докорінно змінилася після російського вторгнення в Україну.
  • У Росії розпочинається рух в напрямку повалення путінського режиму. Це пов'язано, зокрема, із незадовільним станом здоров'я кремлівського диктатора. Про це в новому інтерв'ю розповів глава військової розвідки України Кирило Буданов. Він наголосив, що в Путіна одночасно виявили кілька захворювань, одне з яких – рак.
  • У Сенаті США зареєстрували резолюцію, яка визнає Росію державою-спонсоркою тероризму, а її президента Володимира Путіна – терористом.
  • Німеччина й надалі підтримуватиме Україну під час російської агресії. За словами Олафа Шольца, президент Росії Путін просто не залишив їм іншого вибору.

Зверніть увагу – як Захід реагує на Путіна: дивіться відео