Як відомо, внаслідок стрілянини у Лас-Вегасі загинули щонайменше 50 людей. Більше двохсот були пораненими. Трагедія трапилась в ніч на 2 жовтня (близько 10:00 години за Києвом) на фестивалі Route 91 Harvest поблизу казино Mandalay Bay.

Читайте також: Стрілянина в Лас-Вегасі: головне про кривавий теракт

"Концерт тривав, і були звуки феєрверків. Раптово ми почули те, що було схоже стрілянину з кулемета. Люди просто почали кричати, хтось падав ... сотні тіл", – розповів Меган Кірні в коментарі NBC News.

Ще один очевидець у соцмережі розповів, що звуки стрілянини спочатку сплутав з феєрверком.

"Це було страшно. Я спочатку подумав, що це феєрверк, аж поки я не побачив, що хтось біжить на мене в крові", – написав користувач.

Учасник фестивалю Кодіак Яззі у коментарі AP розповів, що музика спочатку припинилася, коли почалася стрілянина, а потім знову відновилася. Музиканти пішли зі сцени лише тоді, коли знову відновилась серія вистрілів.

Лондонець Майк Томпсон з Лондона, що був у Лас-Вегасі, у коментарі ВВС розповів, що якраз повертався до свого готелю, коли побачив, як люди у паніці розбігаються.

Один чоловік був повністю у крові, тоді я зрозумів, що все серйозно. Я почув автоматичну чергу, схопив свого партнера і ми побігли назад на вулицю. Люди бігли і це був хаос…Це було дуже страшно,
– пригадує Томпсон.

Кантрі співак Джейк Оуен у коментарі Fox News розповів, що кулі зрикошетили сцену. Сам Оуен був у цей момент біля сцени.

"Коли почув перші постріли я спочатку думав, що це піротехніка. І коли я почув, як кулі рикошетили по сцені, я помітив, що люди буквально розстріляні. Це було хаотично…Це як поганий фільм", – розповів співак.