За стартові два періоди команда Олега Знарка нанесла 25 кидків по воротах суперників. “Армійці” відповіли лише 15-ма, та один із них виявився результативним. Гуськов потужно вистрелив з 7 метрів, вивівши ЦСКА вперед.

У завершальній 20-хвилинці найтитулованіша команда Європи продовжувала відчайдушно захищатися. Нагод зрівняти рахунок "динамівцям" не бракувало. Так легендарний В'ячеслав Козлов викочувався на побачення з голкіпером, та не зумів його переграти.

Згодом Комаров таки заштовхнув шайбу в армійські ворота. Однак зробив це ногою і гол не зарахували.

Остаточно інтрига розвіялася за 3,5 хвилини до фінальної сирени. Красиву комбінацію господарів завершив влучним кидком Ілля Зубов. 2:0.

"Динамівці" на другому місці в турнірній таблиці Західної конференції. ЦСКА - на сьомій сходинці.