Таку заяву представниця НАТО зробила під час діалогу щодо майбутнього Європейської оборони, який відбувся під егідою Брюссельського Центру європейської політики, повідомляє "Укрінформ".

Читайте також: Політична криза у Молдові: у Євросоюзі та НАТО зробили заяву

Дотримуватися санкцій проти Росії та мати стратегічне терпіння, попри економічну ціну, труднощі і політичний тиск, – це яскравий приклад трансатлантичної співпраці. Санкції – це абсолютна правильна річ, яку треба робити, і ми робимо це разом на трансатлантичному просторі, безумовно, разом з Євросоюзом,
– наголосила представниця НАТО.

Вона також зауважила, що США є не партнером для інших членів НАТО, а надійним союзником. І навіть різні підходи до певних безпекових питань не змінюють цієї істини.

Берті наголосила, що члени НАТО несуть певні зобов'язання та поділяють ключові стратегічні інтереси і приходять одне одному на допомогу, якщо того вимагають потреби оборони.

Раніше посли ЄС вирішили продовжити економічні санкції проти Росії через незаконну анексію українського Криму ще на рік – до 23 червня 2020 року.

Хто потрапив у список санкцій ЄС? Понад 200 громадян РФ і організацій, що займаються різною діяльністю в окупованому Криму і в так званих невизнаних республіках "ДНР" та "ЛНР" потрапили під обмеження Євросоюзу.

Скільки втратила РФ через санкції? Накопичені втрати від санкцій проти Москви становлять до 5% ВВП РФ, а це приблизно 50 мільярдів доларів.