Група військових увійшла в будівлю держтелерадіокомпанії у другому за величиною місті Судану Омдурмане, повідомляють джерела телеканалів Al-Hadath та Al-Mayadeen. Через певний час Омар аль-Башир пішов у відставку і був взятий під домашній арешт.

Читайте також: У Судані тисячі людей вийшли на масштабний мітинг проти диктатора Омара аль-Башира: фото і відео

Зараз закритий аеропорт у Хартумі, а ще в країні влаштували низку арештів. Так, заарештували екс-міністра оборони Судану та чинного губернатора провінції Хартум Абделя Рахіма Мохаммеда Хуссейна. Є інформація про арешт охорони президента, колишнього віце-президента країни Алі Осман Таха та керівника правлячої в країні партії "Національний конгрес".

10 квітня у Хартумі пройшли масові протести проти влади Судану. Під час них загинули 11 людей, серед яких були 6 працівників урядових сил. Поліція розганяла протестувальників за допомогою сльозогінного газу.

Раніше президент Судану Омар аль-Башир розпустив уряд і ввів у країні на рік режим надзвичайного стану.

Чому в Судані спалахнули протести? Протести розпочалися ще 19 грудня 2018 року через високі ціни на хліб, дороге життя і погіршення стану Судану на всіх рівнях. Тож протестувальники швидко почали вимагати повалити режим диктатора-лідера країни Омара аль-Башира. Влада країни жорстоко розганяла всі протести.