Про це розповів радник голови Офісу Президента Олексій Арестович. Він наголосив цілей для ЗСУ на території України вистачає, а частина Кримського мосту проходить територією України.

Читайте також День, коли росія зможе випустити 48 ракет одним залпом, ніколи не настане, – Арестович

Наразі технічної можливості для удару немає

Там взагалі нема про що дискутувати. В нас технічної можливості немає. Як тільки з'явиться така можливість – то одразу стане об'єктом для атаки,
– пояснив Арестович.

Через те, що міст побудований у законних територіальних водах України, наголосив Арестович, з ним "можуть відбутись всілякі неприємності". Адже це передусім – незаконна споруда. Радник голови ОП провів аналогію з так званими "вишками бойка", які вже потрапили під удар ЗСУ, і зауважив, що міст може чекати схожа доля.

Раніше про можливу атаку на міст сказали у ГУР

Зазначимо, що раніше ймовірність того, що Кримський міст може бути ціллю для атаки українських військових, підтвердили у Головному управлінні розвідки Міноборони. Представник ГУР Вадим Скібіцький наголосив: Крим – територія України, яка перебуває під тимчасовою російською окупацією.

Зараз держава-агресорка перетворила півострів на військовий хаб, через який перекидає особовий склад та техніку у південні регіони України.

Актуально ЗСУ знищили склад з боєприпасами і мінібазу окупантів на Донбасі, – Братчук

Яка зараз ситуація в окупованому Криму: останні новини

  • За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, кількість ППО для захисту Кримського мосту "зашкалює".
  • Як розповів мер Мелітополя Іван Федоров, саме з території півострова у бік Мелітополя нещодавно вирушила велика колона російської техніки.
  • Підтверджують цю інформацію в оперативному командуванні "Південь". Там кажуть, що росія хоче підтягувати з Криму додаткові резерви.
  • На початку липня з'являлась інформація, що окупанти хочуть провести на півострові мобілізацію.

Дивіться у відео – пояснення Арестовича щодо Кримського мосту: