Що на них чекає, 24 каналу розповів нардеп, член комітету Верховної Ради з нацбезпеки та оборони Федір Веніславський. Він наголошує, що факт ідентифікації конкретних осіб, які вчиняють злочини, є важливим.

До теми Удар по Кременчуку: у мережі показали моторошні відео з камер спостереження

За його словами, незалежно від того, на якій території затримають цих злочинців, їх мають передати до Міжнародного кримінального суду, щоб вони понесли відповідальність.

Веніславський наголосив, що зараз дістати їх з Росії вкрай складно, бо вона не визнає дії міжнародного права, але ситуації змінюються, як і політичні режими.

Росія перестане існувати в тому форматі, у якому є зараз. Буде щось інше на території Росії. І рано чи пізно ці воєнні злочинці можуть бути передані навіть самою Росією для відповідальності,
– вважає нардеп.

До слова, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив, що правоохоронці вже встановили імена російських льотчиків, які вдарили по торговельному центру в Кременчуку.

Справу за фактом ракетного удару вже відкрили. Льотчикам загрожує довічне ув'язнення. Кримінальне провадження веде СБУ. Також дані російських вбивць опублікували в ЗМІ.

Ракетний удар по Кременчуку: коротко про головне

Відео до теми – вже є імена льотчиків, які бомбили Кременчук, – Монастирський