Про це 24 каналу розповів військовий експерт Олег Жданов. Він також зазначив, що російське угрупування в районі Херсону заблоковане, а українські воїни отримали вогневий контроль над переправами та тиловими складами.

Читайте також Окупанти знову "курять" біля Антонівського мосту та Чорнобаївки: потужні фото

За словами Олега Жданова, тепер ми можемо методично примушувати окупантів або здатись, або загинути чи втекти.

Ймовірно, на сьогодні, вже немає такої потреби у ЗСУ йти в лобові атаки саме на цьому напрямку, тим паче, росіяни вже не можуть перегрупувати таку кількість своїх військових,
– зазначає військовий експерт.

Аналіз ситуації на фронтах російсько-української війни: дивіться відео

Міст через дамбу Каховської ГЕС суттєво пошкодили

  • Депутат Херсонської обласної ради й військовий ТрО Сергій Хлань повідомив, що українські військові повністю знищили логістику окупантів на Каховській ГЕС у Херсонській області, сталось це 12 серпня. Він наголосив, що загарбники втратили останній шлях для того, щоб перекидати свою техніку.
  • Хлань нагадав, що ввечері 11 серпня було знищено скупчення військ на правому березі Дніпра у селі Веселе, що біля греблі Каховської ГЕС. Як він сказав, у Веселому росіяни накопичували свою зброю та техніку.
  • Наступного дня, 13 серпня, у Збройних Силах України підтвердили влучання по автомобільному мосту дамби Нової Каховки. Зокрема, про це написав в телеграмі речник оперативного командування "Південь".