Хто саме став замовниками озброєння українського виробництва наразі не уточнюється, однак генеральний директор ГККБ "Луч" Олег Коростильов під час прес-конференції повідомив, що це іноземні компанії.

Читайте також: Найкраща зброя "Укроборонпрому": що демонструвала Україна на найбільшій виставці світу

Коростильов наголосив, що пишається тим, що українська кооперація забезпечила створення високотехнологічної зброї, яка відповідає найкращим світовим тактико-технічними характеристикам. Він зауважив, що ніяких іноземних складових частин, крім електроніки загального застосування, яку можна купити в Німеччині, Америці, на Тайвані, або ще де-небудь, ні в "Стугні", ні в "Корсарі" (нова українська ПТРК) ні у "Нептуні" (нова українська протикорабельна крилата ракета), або "Вільсі" (нова українська РСЗВ) немає.

ПТРК
ПТРК "Стугна" на українському стенді

Згідно з раніше оприлюдненими у лютому даними українського оборонного сектора, наразі ОАЕ вивчають можливість закупівлі ПТРК "Стугна-П" калібру 155 міліметрів і дальністю 5,5 кілометра, а також переносного ПТРК "Корсар" калібру 107 міліметрів і дальністю 2,5 кілометра, розробки і виробництва ГККБ "Луч". Сьогодні на близькосхідному регіональному ринку озброєнь українські високоточні протитанкові комплекси вже закуповують Саудівська Аравія і Йорданія.

КБ
Протитанкові системи вітчизняного виробництва