Наша команда відкрила рахунок на 13-й хвилині першим голом відзначився Георгій Цітаїшвілі. Проте до перерви французи вирівняли становище забив Рафік Гітан.

Але жовто-блакитні таки довели справу до переможного кінця. Дотиснути суперників, які грали у меншості, вдалося завдяки контратаці наприкінці гри. Гол Сергія Булеца приніс важливу перемогу 2:1.

Булеца Динамо
Сергій Булеца

20 липня підопічні Петракова зіграють свій другий матч на турнірі, що відбувається у Фінляндії. Суперник – збірна Англії.

Нагадаємо, чоловіча збірна України U-18 з баскетболу 3х3 перемогла на турнірі в Братиславі. Хлопці здобули чотири перемогу в чотирьох матчах.