Нова Гусарівка розташована неподалік Балаклії. Радянський прапор повісили там російські спецпризначенці.

До теми В окупантів почалася істерика через Балаклію: що відбувається на харківському фронті

Українські бійці зняли червоний прапор під Балаклією

У першій окремій бригаді спеціального призначення імені Івана Богуна розповіли, що зняли радянський прапор у селі Нова Гусарівка.

Воїни нашого батальйону "Дике поле" зняли червоний прапор російської десантури над селом Нова Гусарівка під Балаклією. Слава Україні,
– написали захисники.

Дивіться відео, як бійці ЗСУ зняли червоний прапор:

Також бійці показали фото свого трофея.

"Прапор 150 ордена Кутузова Ідрицької дивізії. Наш Окремий батальйон спеціального призначення "Дике поле" взяв під Балаклією на Харківщині", – мовиться у підписі до світлини.


Захисники зняли червоний прапор у Новій Гусарівці / Фото першої окремої бригади спецпризначення імені Івана Богуна

Цікаво Українські сили звільнили Байрак на Харківщині: неймовірне відео, – ЗМІ

Що цьому передувало

  • Російські пропагандисти 6 вересня заявили, що їхні військові потрапили в оточення у Балаклії. Зв'язку з окупантами немає.
  • За їхніми словами, бійці загонів поліції спецпризначення (СОБР) із Самарської області та Башкортостану перебувають у "котлі". Російські військові нібито вже "попрощалися" та обіцяли "битися до останнього".
  • Водночас на сайті Балаклійської міської ради заявили, що чекають офіційного підтвердження про звільнення населених пунктів.
  • За даними фахівців американського Інституту вивчення війни, наші бійці успішно просунулися на Харківському напрямку, чим спричинили у росіян справжню істерику.
  • Зокрема, наступальна операція українських сил у районі Балаклії відкрила захисникам нові можливості для контратак у цьому регіоні.
  • Дослідники ISW припускали, що 6 вересня українські війська захопили Вербівку, що менше ніж 3 кілометри на північний захід від Балаклії. Про це свідчать кадри, геолокацію яких аналітикам інституту вдалося верифікувати.
  • Зауважте, що на Харківщини окупанти зазнають шалених втрат. Є підрозділи, в яких 40% особового складу – важкопоранені та вбиті.

Буде цікаво – у британській розвідці розповіли, що путін має дилему через контрнаступ України: дивіться відео