Про кишенькову армію Путіна

"ПВК "Вагнер" – це приватна армія, яка досить розповсюджена по всьому світі. Це професійні військові, підготовка яких відрізняється від бойовиків, адже це люди, які пройшли не одну війну, і вони не сидять постійно на блокпостах, не сидять в окопах. Вони заїжджають лише на спеціальні операції", – зазначив Євген Назаренко.

За його словами вагнерівці завжди заїжджають на серйозні, потужні бої. Вони були помічені під час боїв за Донецький аеропорт, у Дебальцевому. Однак, те, що вони заїхали, насправді тривожні новини. Ця приватна компанія працює як бізнес, їм дають замовлення і вони виконують свою роботу. Це не регулярна російська армія, хоча озброєна вона дуже серйозно: танки, артилерії та безліч боєприпасів. Це люди, які працюють заради грошей.

Про ситуацію з політв'язнями

Людмила Денісова розповіла, що розмовляла із уповноваженою з прав людини РФ Тетяною Москальковою про Сенцова, Балуха та інших полонених, які перебувають у СІЗО Сімферополя. За домовленістю Москалькова перевірятиме умови утримання політв’язнів та якість надання їм медичної допомоги. За її словами, влада використовує будь-які важелі впливу, щоб посприяти вирішенню цієї ситуації, але зараз їх все менше, адже наші громадяни в полоні за межами держави.

Про аудитора НАБУ

Ми нічого не блокуємо, ми просто вимагаємо робити все відповідно до регламенту і до того положення, яке ми самі на своєму комітеті затвердили. Але коли йде нехтування регламентом діяльності комітету, тоді ми безсумнівно маємо виступити проти цього,
– сказав Віктор Чумак.

Нардеп також заявив, що НАБУ цілком може існувати і без аудитора, але законом передбачено, що він обов'язково повинен бути, адже він може стати основою для зняття з посади директора НАБУ. Саме тому тут і виникають такі суперечки і навіть бійки.

Більше дивіться у програмі "Pro. Новини".