Про це він сказав у своєму відеозверненні на офіційному YouTube-каналі.

Читайте також: Кандидати у президенти України-2019: список

"Я неодноразово заявляв, що влада як така, президентський пост як такий – мені не цікаві. Мене цікавлять справжні зміни в країні! І щоб розставити всі крапки над "і", зняти всі питання, офіційно заявляю: я, Святослав Вакарчук, не братиму участі в президентських виборах 2019 року", – підкреслив співак.

Разом з тим, Вакарчук переконує, що стояти осторонь життя всередині країни не буде. І, очевидно, йдеться таки про політичне життя.

"Кожного дня, спілкуючись з людьми, я відчуваю їхнє розчарування і зневіру. Я бачу, як корупція і несправедливість роз’їдають нашу країну зсередини. Я бачу, як безпринципність політиків і жадібність чиновників роблять нашу країну слабшою. Так не має бути! І нам під силу це змінити! Разом з моєю командою я працюватиму над тим, щоб проєвропейські сили перемогли. Я працюватиму над тим, щоб привести у владу якомога більше молодих професіоналів – людей майбутнього, тих, для кого справедливість і державні інтереси – понад усе! Я вірю – справжні зміни можливі! І не важливо, у піснях чи в політиці, я завжди буду з вами на цьому шляху – шляху справжніх змін!", – сказав Вакарчук.

Вакарчук не йде у президенти: дивіться відео

У зв'язку з тим, що Вакарчук не піде на президентські вибори, то президентський рейтинг може змінитися, але не значно, повідомила у коментарі 24 каналу наукова керівниця фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна.

Згідно з нашим опитуванням, яке закінчилось 25 грудня 2018 року, у президентському рейтингу у Вакарчука було всього лише 3,5% голосів серед тих, хто піде на вибори. Це не так багато. Якщо Вакарчук публічно когось із кандидатів підтримає, то рейтинг останнього може зрости, але зовсім трохи,
– сказала соціологиня.

За словами Бекешкіної, те, що Вакарчук відмовився балотуватися у президенти, жодним чином не вплине топ-3 президентського рейтингу. Нагадаємо, у ньому розташувались Юлія Тимошенко, Володимир Зеленський і Петро Порошенко.

Читайте також: Від політики до патріотизму: чи знаєте ви цитати Вакарчука

Раніше у Лондоні Святослав Вакарчук розповів, що у політику його тягне розчарування в зв'язку з нинішнім станом української політики. Він пообіцяв розповісти про свої плани найближчим часом. Артист відзначив, що хотів би привести в українську політику якомога більше нових осіб, адже Україні потрібні нові лідери.

Також інформація низки ЗМІ про те, що лідер групи "Океан Ельзи" може підтримати Петра Порошенка на виборах президента у березні не відповідає дійсності, а є лише плітками. Як зауважила менеджерка "Океану Ельзи" Вікторія Хоменко, ЗМІ розповсюдили неправдиву та відверто брехливу інформацію про Вакарчука.

Попри те, що інтрига із президентством Вакарчука розкрита, лишається ще одна – чи піде артист на парламентські вибори. Тому про всяк випадок пропонуємо вам освіжити у пам'яті біографію Вакарчука – повний матеріал читайте тут.

Коли відбудуться вибори Президента України? Президентські вибори відбудуться в Україні 31 березня 2019 року. 8 березня 2019 року стане відомий остаточний перелік кандидатів на президентських виборах. Вже 31 березня відбудеться перший тур голосування за майбутнього президента. Офіційні результати першого туру повинні повідомити до 10 квітня. Якщо буде прийнято рішення про проведення другого туру, то він відбудеться 21 квітня.

Наразі 35 осіб подали документи до Центральної виборчої комісії на участь в президентських виборах, які відбудуться у березні 2019 року. 20-х із них ЦВК зареєструвала.

Дивіться відео сюжету 24 каналу про рішення Вакарчука не йти у президенти