Павловському зателефонували з Головного слідчого управління, аби передати повістку. Про це він сам розповів на своїй фейсбук-сторінці.

Останні новини: Справа Шеремета: адвокат Кузьменко подаватиме скаргу у ДБР

Телеведучий пояснив, що причина нібито в тому, що знімальна група NewsOne опинилась на місці вибуху автомобіля першою.

Знову викликають на допит щодо вбивства Павла Шеремета. Справа в тому, що коли вбили Шеремета, моя журналістка перебувала на редакційному завданні, знімала сюжет про те, куди поділися пам'ятники. Хотіла там Кличко записати,
– сказав Паловський.

Він додав, що з Віталієм Кличком ніхто не домовлявся. Про заплановані телеканалом зйомки, за словами журналіста, мер не знав.

Павловський пояснив, що тоді журналістка почула вибух, побігла до нього і зняла автомобіль, що горів.

"Тобто, ми, по суті, виявилися першими. Для мене ця історія не дивна, оскільки стався вибух у центрі міста, тому там будь-яка знімальна група могла опинитися на місці", – зазначив він.

Журналіст також додав, що має намір підписати договір з адвокатом.

Телеканал NewsOne належить нардепові від "ОПЗЖ" та правій руці Віктора Медведчука Тарасу Козаку. Окрім цього, під контролем Медведчука перебувають ще два телеканали – 112 Україна" і ZIK.

Коротко про справу Шеремета:

  • Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві від вибуху його автомобіля.
  • Основна версія правоохоронців: Шеремета вбили для дестабілізації ситуації в Україні.
  • 12 грудня поліція затримала підозрюваних: Яну Дугарь, Юлію Кузьменко та Андрія Антоненка. Перша начебто фотографувала камери спостереження біля дому Шеремета, інша закладала вибухівку і приводила її в дію. А організував злочинну групу, за версією слідства, Антоненко.
  • 13 грудня Печерський райсуд Києва обрав усім трьом затриманим запобіжні заходи. Яні Дугарь – цілодобовий домашній арешт, Юлі Кузьменко та Андрію Антоненку – тримання під вартою. Термін дії запобіжного заходу мине 8 лютого 2020 року.

Головне про підозрюваних у справі Шеремета: дивіться відео