Але насправді ОП нічого боятися. Про це у програмі "Перші особи" на 24 каналі повідомив представник президента у Конституційному Суді України та член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

Читайте також Комісія не зацікавлена у швидкому розслідуванні, – Бутусов про справу "вагнерівців"

Веніславський: Жодних сенсацій розслідування Bellingcat не принесе

На його думку, розслідування Bellingcat не принесе жодних сенсацій.

Якоїсь зради точно немає,
– наголосив Веніславський.

Він відзначив, що 18 липня відбулось засідання Тимчасової слідчої комісії в комітеті. Наразі невідомо, які обставини вони встановили.

Порошенко не з'явився на засіданні

Але відомо, що на засідання запрошували п'ятого президента Петра Порошенка, щоб він дав свідчення. Натомість Порошенко з невідомих причин відмовився прийти.

"Він має дати ту інформацію, яку потім можна використати в будь-якому досудовому розслідуванні, якщо він вважає, що є підстави. Якщо він починає говорити, що прийде тільки з Зеленським, то, вибачте мені, кожен нардеп може так говорити.

Веніславський наголосив, якщо Порошенко розуміє, що має докази протиправної діяльності, то він повинен прийти і сказати, а не займатися політичними піар-кампаніями, не надаючи жодної інформації для ТСК.

Коротко про справу "вагнерівців"

  • У липні 2020 року в Білорусі затримали 33 найманців, які співпрацювали з бойовиками на українських тимчасово окупованих територіях.
  • Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не віддасть затриманих бійців ПВК "Вагнера" Україні і віддав бойовиків Росії.
  • За інформацією ЗМІ, операцію із затримання "вагнерівців" спланували українські спецслужби, але вона провалилась через нібито "злив" з ОП.