Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Вероніка Міронова

 • blog_ava
  Вищий антикорупційний суд: виконавець чужих забаганок чи страж законності?
  Пройшло трохи більше року з моменту, як в Україні запрацював Вищий антикорупційний суд. І весь цей час не припиняються спроби зірвати його діяльність. З одного боку – судді та керівництво ВАКС регулярно заявляють про тиск та погрози, з іншого – депутати наголошують на незаконності та антиконституційності існування цього суду.
 • blog_ava
  Опалювальний сезон на Львівщині: інтерв'ю з керівництвом Нафтогазу та АРМА щодо скандальних ТЕЦ
  Новий Розділ та Новояворівськ – два невеликих містечка на Львівщині, які стали відомі ледве не на всю країну. Та привід сумний – у цих двох містах вже третій рік поспіль ризикують зірвати опалювальний сезон.
 • blog_ava
  Скандальні ТЕЦ на Львівщині: міняється влада, а проблеми залишаються
  Цього року Новому Роздолу та Новояворівську щастить більше, аніж в минулі роки. Хоча б тому, що проблемні питання пов'язані з тепло- та водопостачанням почали цікавити представників всіх рівнів влади не за два тижні до опалювального сезону, а завчасно.
 • blog_ava
  Толерантний іслам: як живуть кримські татари у Львові без мечеті
  Коли говорять про кримських татар у Львові, то один з найпоширеніших стереотипів стосується, в першу чергу, їхньої релігії.
 • blog_ava
  Співжиття двох народів: як культура і релігія кримських татар можуть збагатити Львів
  Кримські татари можуть зробити Львову найбільший подарунок, який вони пронесли крізь сторіччя – глибину і архаїку власної культури, власних традицій, власної ідентичності. І тільки від львів'ян залежатиме, чи зможуть вони отримати від цього користь, чи зможуть скористатися цим подарунком задля подальшого спільного розвитку та збагачення.
 • blog_ava
  Чому кримські татари в Литві – чудовий приклад для України
  Адас Якубаускас – письменник, голова спілки громади татар Литви та громадський радник прем'єр-міністра Литви з питань національних меншин – поділився досвідом життя татар у Литві і розповів, як наразі можна покращити ситуацію з кримськотатарскою спільнотою в Україні.
 • blog_ava
  Львів'яни vs кримські татари: як ужитися між собою?
  Український культуролог, політолог, головний редактор і засновник Незалежного культурологічного журналу "Ї", генеральний директор Львівської Національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького Тарас Возняк розповів про те, як сьогодні розвиваються відносини кримських татар та української громади і які є у них перспективи.
 • blog_ava
  "Дело Насирова" – приговор и судебной системе, и НАБУ, и УПК
  Скандал вокруг досудебного следствия НАБУ по поводу главы ГФС Романа Насирова вскрыл кризис даже не вокруг налоговой системы, а вокруг судебной, а также показал во всей красе мину под названием Уголовный процессуальный кодекс Украины 2012 года.
 • blog_ava
  Мер-сепаратист намагається скористатись репутацією нардепа
  Народний депутат від Президентської партії Мустафа Найєм 9 лютого під час брифінгу у Верховній Раді підтримав зусилля мера Покровська Руслана Требушкіна по примусовому втягуванню людей в створення територіальних громад.
 • blog_ava
  На Донбасі мандатами ООН та ОБСЄ покривають шахрайство
  На початку конфлікту на Донбасі у мене трапилась неприємна історія – я здала в оренду на декілька днів власну квартиру у Донецьку трьом людям з Данії, які приїхали у складі місії ОБСЄ. І була щиро переконана, що ці люди розділяють принципи власної компанії, тому немає причин сумніватися у їхній порядності.
 • blog_ava
  Вечер разрушенных иллюзий МВС
  27 января МВС проводило официальную презентацию второго издания книги "Добробаты". Книги, которая по факту вписала в историю Украины феномен добровольческого движения.
 • blog_ava
  Мэр Покровска в борьбе против правды готов пойти на все
  Руслан Требушкин – мэр города Покровска Донецкой области уже прославился на всю страну. Но, как известно, хорошими делами прославиться нельзя, поэтому Руслан Валерьевич пошел общепринятым путем.