Втім, така сама історія була й з Тедом Крузом та Бараком Обамою, проте знайшли необхідні документи. Про це 24 каналу сказав політолог Микола Давидюк.

Зверніть увагу Маск погодився піти з посади гендиректора Twitter, проте назвав умову

"Є дуже багато інструментів. Можливо, він народився на яхті в нейтральних водах. Через Конституційний суд усе можна пояснити, є дуже багато винятків і аргументацій щодо цієї статті. Але те, що він робить, не схоже що він йде просувати Дональда Трампа. Він дуже активний та медійний", – відзначає Давидюк.

Ілон Маск йде в президенти? – Давидюк розкрив цікавий нюанс: дивіться відео

Маска бачать наступником

Як наголошує Давидюк, популярна група конспірологів Canon бачать своїм наступним лідером власника Twitter. Цікаво, що це ядро підтримки Трампа. Якби Маск купляв Twitter просто щоб його повернути, вважає політолог, він там популяризував би Трампа.

У Маска є улюблений придворний художник Beeple. Подивіться, як він його зображає – альфа-самцем. Але це макіавеллізм. Сам Макіавеллі купив ЗМІ, мав свого придворного художника, літав і зустрічався з багатими сім'ями Катару, збирає гроші у фонди. Це дуже схоже на ранню стадію,
– зауважує Микола Давидюк.

Наразі усі говорять про губернатора Рона Десантіса. Однак Давидюк не бачить його суперкандидатом, навколо якого об'єднаються усі республіканці.

"Якщо не у 2024 році (Маск балотуватиметься у президенти США – 24 канал), то пізніше точно. Трамп також мріяв про президентство з кінця 90-х. Джо Байден вперше балотувався у 80-х. Ще дуже багато води може витекти… Але медійна й політична форма, яку набирає Маск, насправді політичного рівня", – резюмував політолог.