Наразі все більше демократів висловлюють сумніви в тому, що Байден зможе перемогти Дональда Трампа на виборах після провального виступу на дебатах.

Читайте також Варіантів небагато, а часу ще менше: хто може замінити Байдена в битві з Трампом у США

Наступні дні будуть вирішальними для кар'єри Байдена

За словами журналістів, Байден визнав, що наступні дні є критичними для його політичної кар'єри та участі в президентських перегонах.

Президент збере членів сім’ї до Дня незалежності, які матимуть вирішальне значення для його майбутніх обговорень щодо його кампанії переобрання в Білому домі. Байдену гостро потрібен "день повільних новин", який дозволить йому перегрупуватися в потенційно найважливіші 48 годин його політичної кар'єри,
– йдеться у матеріалі.

Коли днями з'явились повідомлення про те, що Байден, можливо, розглядає варіант виходу з перегонів, президент однозначно заявив, що братиме участь у виборах, щоб перемогти. Потім Байден зустрівся з 20 губернаторами-демократами в Білому домі, щоб спробувати довести, що він має енергію і спроможність перемагати та керувати країною ще чотири роки.

У п’ятницю, 5 липня, Байден дасть інтерв’ю телеканалу ABC News, яке тепер є навіть більшим викликом, ніж дебати на CNN. Кожен його публічний виступ зараз аналізуватиметься на предмет будь-яких помилок чи ознак вразливості.

Раніше Байден зізнався, що ледь не заснув під час дебатів

Джо Байден визнає, що його виступ під час президентських дебатів був не найкращим. Він пояснив це зміною часових поясів після двох закордонних поїздок на початку червня.

У червні Байден дійсно відвідав Францію та Італію під час двох окремих поїздок протягом двох тижнів. Після саміту "Великої сімки" в Італії він вночі вилетів до США, щоб взяти участь у зборі коштів в Лос-Анджелесі з колишнім президентом Бараком Обамою перед поверненням до Вашингтона наступного дня. Після цього він провів 6 днів у Кемп-Девіді, готуючись до дебатів.

Офіційні особи Білого дому вважають, що у провальних дебатах винна застуда президента. Байден не згадав про свою хворобу під час виступу.