Про це 24 Каналу розповів заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов. За його словами, відомо щонайменше про одне влучання в район постійного скупчення російських окупантів та їхньої військової техніки, зокрема й військових гелікоптерів.

Дивіться також Вночі у Маріуполі знову було гаряче: пролунали щонайменше два вибухи

Наслідки для росіян дуже серйозні

Російська пропаганда встигла заявити про нібито успішну роботу ворожої ППО. Дудукалов каже, що росіяни "збили більше ракет, ніж насправді летіло". Водночас слова росіян не відповідають дійсності.

"Вибухи пролунали в стороні села Нова Петрівка та в районі Бердянського аеропорту, у місцях, які вони давно використовують, як свої бази. Якщо це був Storm Shadow, то наслідки дуже серйозні", – прокоментував заступник голови Бердянської районної ради.

Він також заявив, що прильоти по російських позиціях були й сьогодні. А саме – в район облаштованого росіянами полігону для тренувань.

"Паніки нєт", але швидкі мчать, вертольоти літають навколо дуже активно. Там паніка в режимі 24 на 7,
– додав Дудукалов.

Що відомо про вибухи у Бердянську

  • У ніч проти 21 травня у тимчасово окупованому Бердянську прогриміли гучні вибухи.
  • В Управлінні стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ повідомили, що було влучання в штаб одного з підрозділів окупантів у місті Бердянськ. Місцеві підтвердили, що окупанти намагалися щось збити. Втім, як завжди, не змогли.
  • Місцеві партизани напередодні розклеїли у по місту листівки з попередженнями для місцевих колаборантів – ЗСУ вже близько. Цікаво, що на листівках, які з'явилися у Бердянську та Мелітополі виділена дата – 1 серпня.
  • 19 травня вибухи чули мешканці окупованого Маріуполя. Там прилетіло в місце базування окупантів. Загинуло щонайменше 150 росіян. 30 квітня вибухи лунали одразу в Мелітополі та Бердянську.