Після нічної атаки, збільшили графіки відключення світла й 1 червня. Так, енергетики спочатку повідомляли, що обмеження діятимуть з 18:00 до 23:00, однак згодом додали, що українці будуть без світла до 24:00.

Важливо В яких платіжках ціна за світло вже буде за новим тарифом

Чи вимикатимуть світло 2 червня

Так, у неділю, 2 червня, знову діятимуть графіки відключення електроенергії. Вони поширюються як на побутових, так і на промислових споживачів.

Ліміти на споживання електроенергії діятимуть з 01:00 до 05:00, а потім ввечері – з 19:00 до 24:00. В Укренерго пояснили, що якщо в цей період українці перевищуватимуть ліміти споживання, то будуть діяти графіки відключення.

Водночас енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, обмежувати не будуть.


Відключення світла 2 червня / Інфографіка Укренерго

До теми Новий тариф на світло: чи вплине він на відключення електроенергії

Під час масованої атаки Росія знову била по енергетиці

  • 1 червня Росія масовано атакувала території України дронами-камікадзе та ракетами різних типів. Під прицілом ворога вкотре опинилися енергетичні об'єкти.
  • Так, міністр енергетики Герман Галущенко повідомив, що ворог бив по енергетичних об'єктах в 5 областях: Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Івано-Франківській.
  • Окрім того, під ударом опинилися 2 теплоелектростанції ДТЕК. Відомо, що там є пошкодження обладнання, однак фахівці вже працюють над ліквідацією наслідків.
  • Російські військові цинічно вдарили й по 2 гідроелектростанціях. Як повідомили в Укргідроенерго, пошкоджено не лише обладнання, а й інфраструктуру, яка розташована поруч. Зокрема, під ударом опинилися гребля Дніпровської ГЕС, нині на ній обмежено рух і на вихідних його відновлювати не будуть.
  • У Повітряних силах повідомили, що загалом ворог запустив 47 дронів-камікадзе типу "Шахед" і 53 ракети різних типів. Серед них були ракети типу "Калібр", "Іскандер-М", "Іскандер-К", Х-101/Х-555, і Х-59/Х-69. Українські захисники провели потужну бойову роботу й знищили майже всі ударні дрони – 46 цілей, а також 35 ракет різних типів.