Про горе-вчительок розповідає телеграм-канал "Оперативний ЗСУ". Вони обидві працюють у Якимівській громаді Мелітопольського району.

Читайте також Ракетний удар по Полтавщині та свіжа статистика втрат ворога: головне за 73 день війни

Переконують інших вчителів до співпраці

Одну вчительку звати Авіром Юлія Юріївна, а другу – Соломахіна Олена Миколаївна.

Відомо, що ці вчительки практично відразу ж співпрацювали з окупантами. Вони взялися за виконання доручень російських загарбників. Зокрема, проводять профілактичні розмови зі своїми колегами, переконуючи їх співпрацювати.

Крім того, вчительки розповсюджували фейки, брехню, а також маніпулятивні повідомлення від окупантів. Усе це стосувалося як української влади, так і ЗСУ, а також самого Міністерства освіти.

Зауважимо, що деякі вчителі не погодилися співпрацювати ані з колаборантками, ані з окупантською владою. Водночас є й ті, хто на пропозицію горе-вчительок пристав. Щойно буде відомо і про "новоприбулих", інформацію відразу ж опублікують в мережі.

В Україні продовжують шукати колаборантів

  • Так, наприкінці квітня вдалося спіймати трьох колаборантів на Львівщині. Вони з 2014 року активно співпрацювали з країною-агресоркою.
  • Підозру у державній зраді повідомили гауляйтерам з Херсонщини. Мовиться про Володимира Сальдо, а також Олександра Кобця.
  • "Керівником відділу культури" окупанти у Бердянську призначили чергового колаборанта. Ним виявився Анатолій Зімін. Зауважимо, що він балотувався у міську раду від комуністичної партії у 2013 році. Але тоді мешканці міста не підтримали його кандидатуру.
  • А ще вдалося затримати голову Середино-Будської територіальної громади на Сумщині. У його плани входила "здача" міста, але він зможе хіба мріяти про те, щоб за ґратами йому було бодай трохи комфортно.
  • На Одещині чудово спрацювали співробітники ДБР. Їм вдалося затримати 12 людей, яких підозрюють у диверсіях, а також підготовці заколотів до 2 травня.

Варте уваги – Ранкове зведення Генштабу за 7 травня: дивіться відео