Першу шайбу у ворота пінгвінів із Піттсбурга канадська команда закинула вже на восьмій секунді матчу. Стартову атаку результативно завершив Велвуд. До кінця двадцятихвилинки гості капітулювали і вдруге. Цього разу Бурмістров виклав шайбу під кидок Глассу. "Піттсбург" до завершення зустрічі зуміли відквитати лиш один гол. Третя поспіль поразка "Пінгвінс". У Піттсбурзі зачекалися на повернення Кросбі.

Натомість усе гаразд у таборі лавин із Колорадо. Команда з Денвера тріумфувала вже вп'яте поспіль і очолила турнірну таблицю Західної конференції. У виїзному поєдинку проти "Торонто" "Евеланш" для перемоги знадобився овертайм.

Основний час завершився з рахунком 2:2. За кленових листків відзначилися Кессел і Кулємін, за "Колорадо" - Віннік і Хейдук. Вирішальний став епізод на 17-й хвилині додаткового часу, а героєм матчу - Девід Джонс. 2:3, перша поразка "Торонто" в сезоні.

"Едмонтон" на власному полі переграв "Нешвіл". У каліфорнійському протистоянні "Анахайм" здолав "Сан-Хосе". У дербі Флориди "пантери" розгромили "блискавок".