Очільник Чечні може виступити у ролі комунікатора, але тільки для внутрішньої чеченської аудиторії. Про це 24 Каналу розповів очільник уряду Чеченської республіки Ічкерія Ахмед Закаєв, зауваживши, що до загальних світових проблем у великих масштабах, Кадиров немає ніякого стосунку.

Читайте також Зросла кількість загиблих українців в Ізраїлі

Путін відповідальний за катастрофу в Ізраїлі

За словами Ахмеда Закаєва, Кадиров може бути інструментом Путіна, щоб через нього передавати гроші, організовувати корупційні та кримінальні схеми. Саме через структури Кадирова могли заплатити ХАМАС за ті злочини, які бойовики скоїли 7 жовтня.

Путін стоїть за цією страшною катастрофою, яка розгортається на Близькому Сході. Він хоче показати себе захисником 2-мільярдного мусульманського світу, але у нього не вийде, бо всі добре пам'ятають, ким є він і Росія,
– підкреслив Ахмед Закаєв.

Ніхто не забув злочини російського диктатора у Чечні, коли було вбито тисячі цивільних людей. Відомо і про бомбардування Алеппо в Сирії, коли місто повністю знищили. Відтак, стати лідером в ісламському світі й захисником усіх мусульман Путін ніколи не зможе.

Очільник уряду Чеченської республіки Ічкерія пояснив роль Путіна у конфлікті на Близькому Сході: дивіться відео

Ізраїль нарешті зрозумів, яку роль СРСР, а тепер Росія, відіграє у конфлікті, що триває упродовж 70 років між ним і Палестиною. На думку Закаєва, розв’язання цієї проблеми повністю залежить від політичного керівництва Ізраїлю. Силова складова не працюватиме, бо конфлікт немає військового вирішення.

"Якщо Ізраїль разом із США реалізують концепцію "два народи – дві держави", тоді Путін і всі, хто підтримує акції проти цивільного населення Ізраїлю, втратять можливості впливати на ці процеси", – додав очільник уряду Чеченської республіки Ічкерія.

Чого хотів досягти Путін

Російський диктатор прагнув налаштувати весь мусульманський світ проти Заходу, а найголовніше – відвернути увагу від України. Міжнародна преса, світові агенції, які завжди на перших сторінках подавали інформацію про війну в нашій державі, тепер перемістили її на другий або третій план. На першому місці – Близький Схід.

Це одне із завдань, які в результаті спецоперації, використовуючи ХАМАС, здійснив Путін. Це перші результати, а далі все залежить від реакції світу – чи будуть знову співпрацювати з Путіним і вести з ним бізнес, як і колись,
– додав Закаєв.

Важливо не допустити, щоб так званий російський президент зміг виступити "миротворцем" чи посередником у вирішенні конфлікту на Близькому Сході. Бо саме тому він все це почав.

ХАМАС напав на Ізраїль: останні новини

  • Палестинські бойовики напали на Ізраїль 7 жовтня. Вони обстріляли країну тисячами ракет, захопили сотні заручників, а внаслідок дій терористів уже загинуло понад 1400 людей. Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу відзначив, що має відбутися розслідування, чому країна виявилася не готовою до такої атаки. Відповідальність він поклав і на себе.
  • В армії Ізраїлю відзвітували про проведення рейду в Сектор Гази. Туди увійшли інженерні та бронетанкові підрозділи. Вони атакували терористів, знищили ворожу інфраструктуру. У ЦАХАЛ підкреслили, що такий рейд відбувся у межах підготовки до наступних етапів бойових дій.
  • На супутникових знімках можна побачити, який вигляд зараз має Сектор Гази. Руйнування дуже масштабні, знищені цілі квартали. Також можна порівняти, які змінилося місто через три дні після початку війни й 21 жовтня.