Майор Киричук був командиром мотопіхотного батальйону. Він загинув під час виконання бойового завдання.
Читайте також Робили неможливе: Зеленський розповів про загиблих льотчиків, які літали на "Азовсталь"
Мер Шостки Сумської області Микола Нога зазначив, що загибель воїна стала втратою не лише для його рідних, а й для всієї України.
Що відомо про Максима Киричука
Майбутній герой народився у селищі Борова Харківської області. Після закінчення школи та служби в армії Максим вступив до Львівського інституту сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного національного університету Львівська політехніка (нині – Академія сухопутних військ).
Коли російські окупанти у 2014 році підло захопили Донбас та Крим, воїн став на захист рідної землі. Він пройшов багато гарячих точок – Дебальцеве, Авдіївку, Слов'янськ. У 2016 році Киричука призначили командиром мінометної батареї в одному з батальйонів, а через рік – заступником командира батальйону з озброєння.
До речі, на війні боєць зустрів своє справжнє кохання. Згодом у нього народився син Кирило.
З березня минулого року Максим Киричук командував батальйоном і став для багатьох шосткинців мудрим наставником та прикладом для наслідування. Таким він залишався до останнього дня життя, коли очолив контрнаступ на рашистських окупантів на одній з найбільш небезпечних ділянок фронту,
– розповів Нога.
До теми "Знайшли у полі серед тіл": мама загиблого бійця розповіла, як вивезла його в багажнику
Міг зварити борщ та нагодувати ним всіх побратимів
Мер міста розповів, що герой був щедрим і щирим. Він обожнював футбол, біг та риболовлю. Максим вмів готувати й мав свої фірмові рецепти. Іноді воїн готував борщ, яким потім пригощав своїх побратимів.
Загиблий мріяв побудувати просторий і затишний дім, куди б запросив у гості друзів та родичів. Крім того, він хотів влаштувати подорож Україною та побувати в кожному її куточку.
Він ніколи нікого не боявся і завжди казав правду. Був дуже людяний і чесний, хвилювався за кожного солдата. Посеред воєнного пекла Максим Киричук не злякався і не сховався за спини підлеглих, а першим вийшов на передову,
– зазначив мер Шостки.
Чиновник наголосив, що полеглий воїн – приклад для кожного солдата та військового керівника.
Це може вас зацікавити – в Україні вперше винесли вирок російському військовому за вбивство цивільних: відео