Голова Об'єднаного комітету начальників штабів армії США зазначив, що російська риторика "стає все більш жорсткою". Про це він повідомив під час польоту з Сеула до Вашингтона.

Читайте також Впевненості у діях Росії немає, готуємося до гіршого, – генсек НАТО про можливість вторгнення

Якщо росіяни вчинять відкритий акт військової агресії проти національної держави, незалежної з 1991 року, на карту буде поставлено важливі інтереси нацбезпеки Сполучених Штатів і країн-членів НАТО,
– сказав офіцер.

Марк Міллі розповів, що американська розвідка наразі "відстежує все і зараз там достатньо інформації", щоб можна було зауважити, що дії Росії викликають серйозне занепокоєння.

Російські війська біля України: що відомо

  • Ще у жовтні американські видання застерегли, що Росія нарощує військові потужності біля українського кордону. На підтвердження цьому продемонстрували, зокрема, фото з супутника.
  • Наприкінці листопада в українському Міноборони заявили, що загроза російського вторгнення в Україну є цілком реальною. Водночас там запевнили, що ЗСУ готові до будь-якого сценарію.
  • Міністр оборони Олексій Резніков під час години запитань до уряду на засіданні Ради 3 грудня заявив, що наразі біля наших кордонів дислокуються 94,3 тисячі російських військових.