Про це 24 каналу розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. За його словами, робочий процес з цього питання триває. Усі сподіваються, що зрештою Україна отримає західні літаки.

Важливо Ворог з ночі атакував Україну 36 ракетами, більшість з них – збили, – Зеленський про терор

Сподіватися можна. Але дуже важко з цим питанням. Зараз пріоритет – засоби ППО. А з літаками робота триває. Сподіваємося, що все буде успішно,
– зазначив Ігнат.

Російська авіація працює щодня, але потроху її знищуємо

Як наголосив Ігнат, загалом російські окупанти використовують майже 40 летовищ, щоб тероризувати Україну. Щонайменше 5 – 6 розташовуються в Білорусі, деякі – в окупованому Криму. Більшість – на території Росії.

Російська авіація літає щодня та виконує певні завдання. Хтось патрулює, хтось завдає ракетних ударів по прифронтовій зоні. Використовують протирадіолокаційні ракети, намагаючись знищити ППО. В принципі російська авіація нікуди не зникла,
– розповів Ігнат.

Утім, з початку повномасштабного вторгнення українські військові прорідили російську авіацію. Ця робота триває кожного дня. До прикладу, 21 жовтня захисники знищили ворожий штурмовик Су-25, а сьогодні, 22 жовтня, – ще один вертоліт Ка-52.

Російська авіація працює близько на 40 летовищах – Ігнат: дивіться відео

Чергова масована атака по Україні: коротко