Свою роль щодо темпів постачання озброєння Україні відіграє також російська пропаганда, якою продовжують залякувати Захід. Про це 24 каналу розповів російський публіцист Андрій Піонтковський.

Зверніть увагу США виділяють Україні додаткові 400 мільйонів доларів для оборонних потреб

Експерт зазначив, що як США, так і Німеччина, які начебто не мають змоги постачати зброю Україні у великих обсягах, мають достатньо засобів, за допомогою яких ЗСУ можуть швидко перемогти окупантів.

США мають мільйони зарядів на складах, а Німеччина має 3000 танків Leopard, але поки що жодного не поставили Україні. Також США мають ще 600 "хаймарсів", готових до використання. Тому все це відмовки, що нічого в Заходу немає. Обмеження у постачаннях політичні, а не технічні чи виробничі,
– пояснив оглядач.

Радимо Бачимо лише відсоток того, що насправді постачають, – експерт назвав правила надання зброї

За його словами, Україні не потрібні нові види зброї, бо того, що є на складах у США та Німеччині, достатньо для "завершення війни в найкоротші терміни – впродовж кількох тижнів".

"Основа рішень залежить від США, але там точиться боротьба між двома концепціями. Остін та Блінкен вважають, що Україна має перемогти, а Салліван – що Україна не повинна програти. Ми спостерігали цю боротьбу. Весь час і на кожному етапі Остін і Блінкен перемагають, тому передають нові озброєння. Але зараз критичний момент, в якому чекати не можна", – наголосив Піонтковський.

Чому Україна не отримує масово західне озброєння: дивіться відео

Він підкреслив, що позиція політичної "сором'язливості" Заходу пояснюється тим, що раніше російська пропаганда лякала США своєю військовою силою, а зараз їхня агентура користується іншими наративами.

"Пропагандисти лякають хаосом в Росії, де є багато хімічних та атомних виробництв і де буде громадянська війна за участі Кадирова та Пригожина. Усіх лякають і це поки що діє", – резюмував публіцист.

Читайте також Британія передасть Україні бойові гелікоптери, – Воллес

Вас також може зацікавити – яка зброя потрібна ЗСУ для успішного контрнаступу: дивіться відео

Військова допомога Україні: що відомо