Через такі заяви Зеленського ветерани війни на Донбасі збираються в понеділок, 10 червня, під його Адміністрацію Президента. Хочуть, аби поянив особисто, хто на його думку воює на Донбасі.

Читайте також: Як відрегували українські політики на слова Зеленського – читайте на сайті 24

Прес-офіцер полку "Азов" під прізвиськом "Нікополь" у коментарі 24 каналу сказав, що бойовики не могли вийти з-під контролю Росії, бо їх годує країна-агресор. Вони отримують звідти боєкомплекти та техніку.

Тому це повна нісенітниця. Ми бачимо ціну цим перемовинам з Росією, бо країна-агресор будь-які домовленості використовує для того, щоб покращити своє становище, і робить це коштом життів українських бійців,
– наголосив прес-офіцер.

Він додав, якщо б вони вийшли з-під контролю, то були б ліквідовані самими ж російськими спецпризначенцями.

Обурився словами гаранта й колишній комбат батальйону "Миротворець", а нині нардеп Андрій Тетерук.

Необережні слова про те, що Росія має відновити контроль свідчать про те, що Росія там ні до чого. Там нібито діють терористичні організації або незрозумілі найманці. У такий спосіб він виводить Росію від відповідальності за стан речей, які відбуваються на тимчасово окупованих територіях. Такі речі – неприпустимі,
– заявив Тетерук у коментарі 24 каналу.

Що сказав Володимир Зеленський про загострення на Донбасі? Президент заявив, що артилерійські обстріли поблизу Новолуганського на Донеччині та інших населених пунктів у ніч проти 7 червня, внаслідок яких Україна зазнала втрат, свідчать про втрату Росією контролю над найманцями.

"Кричуще порушення мінських угод – застосування артилерії – свідчить, щонайменше, про часткову втрату управління та контролю над найманцями. Ми сподіваємося, що російська сторона відновить контроль над цими підрозділами", – сказав Зеленський.