Це 24 Каналу прокоментував політтехнолог Юрій Подорожній. На його думку, Сполучені Штати навряд чи будуть налаштовувати Україну на проведення перемовин, які будуть не на наших умовах.

Зверніть увагу Замість відступу він подвоїв зусилля, – директор ЦРУ заявив, що Путін все ще вірить у перемогу

Бажано завершити українське питання

Як зазначив Подорожній, для того, аби виходити на перемовний процес Україна має отримати результати на полі бою. Безсумнівно, Збройні Сили мають успіхи під час літнього наступу, однак поки що цих результатів недостатньо.

Візит Бернса однозначно є позитивним, адже американці слухають, чують та говорять з Україною. Це свідчить про те, що наша позиція враховуватиметься у плануванні дій США.

До того ж американці зважають на те, що наступного року відбудуться президентські вибори й українське питання логічно й бажано завершити. Аби демократи могли іти на вибори з перемогою в Україні.

"Чи сприймуть перемовини не на користь України, як перемогу демократів? Відповідь – ні", – сказав Бернс.

Яке значення має візит директора ЦРУ в Україну: дивіться відео

Ставлення ЦРУ до російсько-української війни

  • ЦРУ запустило інформаційну кампанію з вербування росіян. Громадянам країни-агресорки пропонують поділитися інформацією про Росію. Американських розвідників цікавить інформація про економіку або вище керівництво Росії.
  • Директор ЦРУ Вільям Бернс заявив, що Росія ризикує стати "економічною колонією" Пекіна, залежною від експорту енергоресурсів і сировини.
  • На думку Бернса, успішний контрнаступ Збройних Сил зможе сформувати "перспективи дипломатії". Однак зараз російський диктатор Владімір Путін несерйозно ставиться до переговорів щодо війни в Україні.