Такими думками з 24 Каналом поділився політолог Микола Давидюк. Він також припустив, як зрозуміти, коли Путін справді помре.

Читайте також Це робить "конферансьє війни": хто і для чого зробив вкид про смерть Путіна

Три головні страхи Путіна

За словами Давидюка, у Росії не знають, як захистити Путіна від своїх же. Адже кремлівський диктатор проявив слабину й усі зрозуміли, що сили він явно не уособлює.

Перше, він зараз боїться "своїх". Друге, він зрозумів, що "свої" продаються нашим. Третє, він боїться наших, які дуже легко навчилися проникати на територію Росії, Москви, Кремля. І він розуміє, що наші агентурні мережі та спецслужби виросли,
– зауважив політолог.

Також Владімір Путін усвідомлює, що Збройні Сили України настільки накачали "м'язову систему", що здатні одним ударом розбити путінську систему.

Я так віртуально говорю зараз, але це різні технологічні речі. Зокрема, співпраця із західною розвідкою та колегами, спільне використання їхніх даних та багатьох інших речей. Тому він це знає, він це бачить і розуміє, що у нас ненависть максимальна. А як знайти технології – це питання лише часу,
– пояснив Микола Давидюк.

Як зрозуміти, що Путін вмер

Давидюк припустив, коли Путін помре, у Росії почнеться велика гризня. Натомість Україні потрібно цим скористатися й одразу заходити у Крим та Донбас. Адже спочатку росіяни не розумітимуть що та як контролювати.

І новий, який зайде, йому спочатку треба легітимізуватися як президенту. Під це ми скажемо: "Добре, визнавай повернення територій". І тоді ця історія "путінізму" буде завершена,
– підкреслив політолог.

Микола Давидюк припустив, що вказуватиме на смерть Путіна: дивитися відео

Позаяк у Росії ослабли люди, техніка та стратегія на два – три покоління. Давидюк вважає, що до влади в Росії не прийде сильніший та агресивніший президент, позаяк для цього потрібний ресурс.

Тому зараз цього потрібно ( Путіна скинути – 24 Канал) й дивитися, що буде далі. Я трошки не погоджуюсь, що його смерть нічого не змінить. Змінить. Змінить навіть більше, просто це треба дотиснути,
– зазначив Микола Давидюк.

Вкид про смерть Путіна: що відомо

  • Про буцімто смерть Владіміра Путіна повідомили з телеграм-каналу "Генерал СВР", який веде російський політолог та відеоблогер Валєрій Соловей. Професор постійно заявляє, що ось-ось російський президент помре, а в Кремлі точно вже є кілька його наступників. Однак поширення такої інформації дуже вигідне певному колу осіб.
  • Російська опозиціонерка Ольга Курносова припустила, що інформація про смерть Путіна з'явилася не просто так. Імовірно, Кремль хоче виявити тих, хто зрадіє цій новині та одразу почистити свої ряди напередодні президентських виборів. Крім того, якщо президент Росії дійсно помре, то в Кремлі будуть намагатися приховати цей факт, але не більше кількох днів.
  • Політтехнолог Борис Тизенгаузен пояснив, що канали, які поширюють вкид про смерть Путіна, хочуть стати популярними або "підвищити градус" популярності. Адже наразі ця ситуація має попит.