Зокрема, різні російські телеграм-канали можуть поширювати інформацію про буцімто смерть диктатора задля хайпу. Політтехнолог Борис Тизенгаузен пояснив 24 Каналу, що люди, які стоять за цим вкидом або вирішили здобути у такий спосіб собі популярність, або їм треба "підвищувати градус" своєї популярності, адже інші дуже цікавляться цією темою.

Цікаво Новий тиран чи кінець війни проти України: що чекає Росію, коли Путін помре

Навіщо зробили вкид про смерть Путіна

Крім того, це може бути спеціальною інформаційною операцією, коли періодично роблять вкид про Путіна. У такий спосіб росіян можуть готувати до того, що з диктатором реально може щось трапитися та дивляться, як на це реагують.

Також це схоже на роботу КДБ, коли раніше вони спеціально створювали якийсь "осередок незгідних" та дивилися, хто до нього долучається. Так КДБ вдавалося виявляти навіть тих, хто приховував свої погляди.

Тут може бути аналогічна ситуація. Спецслужби моніторять оточення Путіна, записують розмови різних російських бізнесменів, які розмірковують, чи треба їм вже повертатися до країни-агресорки.

"Тут кожен має свою мету", – підсумував політтехнолог.

Тизенгаузен припустив, для чого зробили вкид про смерть Путіна: дивіться відео

Путін "помер": що відомо

  • Увечері 22 жовтня російські телеграм-канали почали поширювати чутки нібито у Владіміра Путіна зупинилося серце. Водночас у Кремлі заявили, що ця інформація – неправдива.
  • На тлі цього в Росії вирішили показати селекторну нараду за буцімто участі кремлівського диктатора. Відповідно це стало першою "появою" Путіна на публіці після чуток про його "смерть".
  • В Офісі Президента України також прокоментували вкид. Радник голови ОПУ Михайло Подоляк підкреслив, що рано чи пізно серце диктатора точно відмовить. Утім, для нас це не має значення, адже здоров'я диктатора не стосується того, що нині відбувається.