Різдво – свято світла. Нечисті в цей день спокійно не сидиться. От Владімір Путін й виповз з бункера на "інтерв'ю". Його заяви розтягнули росЗМІ, інформує 24 канал.

Зауважте Путін і Пригожин хочуть відбирати майно в російських олігархів на благо війни, – ISW

Бункерний дід – бездарний актор. Тому заява про те, як Росія усі роки прагнула миру, не вдалася взагалі. Традиційно Путін видав чергову порцію звинувачень у бік "геополітичних опонентів". Вони начебто хочуть розтягнути якусь "історичну Росію".

Путін також видав, що його ціль в "об'єднанні російського народу". Вочевидь, воно має статися на концерті у Кобзона, куди бункерний дід готовий відправити 300 тисяч російських окупантів.

Окрім того, Путін заявив, що все почалося з "державного перевороту" – так бункерний дід назвав Майдан, на якому українці ціною власних життів виборювали свободу та майбутнє для своєї країни.

Також він збрехав, що Росія мусила "підтримати вибір кримчан". Мовиться про фейковий референдум, який країна-терористка "провела" у Криму. Тим часом мешканці півострова показують російським окупантам, що у них немає жодного майбутнього. Крим – це Україна: була, є та буде.

Путін заблагав про переговори

Росіяни зазнають колосальних втрат на фронті. Станом на 25 грудня Генштаб ЗСУ повідомив, що вдалося ліквідувати 102 050 загарбників. Путін вже програв війну й тепер благає про переговори. Під час так званого "інтерв'ю" він декілька разів намагався вижебрати їх.

Агресія Путіна відкинула Росію на три десятки років

Божевільному бункерному дідові абсолютно байдуже на майбутнє Росії. Він готовий кинути країну-терористку у роки мобілізації та санкцій.

У The Times заявили, що агресія Путіна відкинула Росію на роки назад.

"Одне високопоставлене джерело в британському уряді повідомило The Times, що Росії може знадобитися від 20 до 30 років, щоб відновити свою економічну і військову міць", – сказали у The Times.

Журналісти розповідають, що Кремль швидко витратив запаси ракет, боєприпасів та снарядів.