Зокрема ворог почав застосовувати ще більше авіації. Про це мовиться у ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ за 25 травня.

Варто прочитати Авіаційні та артилерійські удари окупантів по українських містах: ситуація на основних напрямках

Окупанти намагаються підтримувати наступ

За інформацією Генштабу, так російські військові намагаються просунутися у наступі по землі.

Ворог активізував застосування авіації для підтримання наступу свого наземного угруповання,
– мовиться у зведенні.

В окупантів стає все менше зброї, зокрема у них – недостатня кількість запасів високоточної зброї. Тому Росія продовжує шукати якісь інші способи, аби завдати удару по критично важливих та військових об'єктів на території нашої держави.

Відомо, що противник намагався взяти під контроль Пасіку – за допомогою артилерії та армійської авіації. Однак окупантам нічого не вдалося.

Окрім цього, за підтримки ворожої авіації продовжуються бойові дії в районі населеного пункту Лиман.

Загроза з Білорусі

Через все більше скупчення авіації в Білорусі, досі залишається загроза ракетних ударів з сусідньої держави. Адже на Волинському та Поліському напрямках розташували до 7 батальйонів.

Нагадаємо, що збройні сили Білорусі стягнули до кордону (за 50 кілометрів) ОТРК "Іскандер-М". Його розташували у Брестській області.

Білорусь продовжує організовувати навчання на кордоні з Україною. Відомо, що вони триватимуть, як мінімум, до 28 травня.

В міноборони держави із самопроголошеним президентом повідомили, що в їхній армії почався нови етап "перевірки сил реагування". Згідно із ним, знімають техніку зі зберігання та проводять "контрольний пробіг."

У ворога – ще більші втрати

  • Російські загарбники з кожним днем продовжують зазнавати ще більше втрат. ЗСУ на Півдні вщент розбили "елітну" 58-у їхню армію. Від неї взагалі нічого не залишилось.
  • Наші захисники ліквідували командира роти з полку імені Кадирова Асвада Ідрісова, який також був капітаном поліції.
  • Українські військові унаслідок контратаки захопили 3 ворожі танки, один із них – абсолютно цілий.
  • У зоні ООС Збройні Сили України знищили 8 артилерійських систем, 18 одиниць бойової техніки, 1 спецавтомобіль та 1 автомобіль.

Варто переглянути – зведення Генштабу ЗСУ за 24 травня: дивіться відео