Зазначається, що так її покарали за вчинення істотного дисциплінарного проступку, передає сайт "Вища рада правосуддя".

Читайте також: Суд знову арештував активи Коломойського, – ЗМІ

Напередодні НАБУ, САП, Нацбанк та ТОВ "Астерс Консалт" подали скаргу на суддю через те, що у 2017 році Кізюн ухвалила рішення за позовом олігарха і колишнього співвласника "Приватбанку" Ігоря Коломойського.

Олігарх Ігор Коломойський
Олігарх Ігор Коломойський

Тоді вона своїм вироком заборонила компаніям, які вели розслідування виведення коштів з банку, здійснювати будь-яку діяльність, що стосується розслідування можливих шахрайських схем.

На думку скаржника, зазначена ухвала суду ґрунтується виключно на припущеннях судді, не містить жодних посилань на докази та перешкоджає господарській діяльності зазначених в ухвалі юридичних осіб, що є втручанням у їхню діяльність,
– заявили у Раді правосуддя.

Також ВРП вирішила, що прийняті суддею тимчасові заборони були подібні тим, які олігарх хотів отримати після розгляду справи по суті, а це є недотриманням законодавства. Такі порушення Кізюн були грубими та свідчать про її необ'єктивність та несправедливість.

"Допущені суддею Кізюн порушення призвели до істотних негативних наслідків як для відповідачів – Національного банку України, Міністерства фінансів України, ПАТ КБ "Приватбанк", так і для авторитету правосуддя", – додали у ВРП.