Про це пише "Інтерфакс-Україна", посилаючись на німецьку газету Wirtschaftswoche. Таку можливість вивчає глава Siemens Джо Кезер, але в цілому, компанія наразі відмовився від чітких коментарів. Але цим питанням займається спеціально створена після скандалу комісія.

К свою чергу прес-секретар Siemens Філіп Енч заявив висновки, які зробив автор німецького видання є всього лиш його "інтерпретацією": концерн заявив про те, що розглядає різні варіанти подій, серед яких, можливо, й буде вихід Siemens з Росії, але поки що не може відповісти точно, також пише РБК.

Читайте також: У Білому домі назвали умови повернення Росією її дипвласності

Інтеравтоматика(45,72% у Siemens, решта – у структур "Ростех" і АТ ВТІ), за даними Siemens, здійснювала роботи на об'єкті. Компанія перетворила турбіни так, що вони можуть бути не визнані продукцією Siemens.

Нагадаємо, на початку липня з'явилась інформація, що на станціях в окупованому Криму планують встановити турбіни німецького концерну Siemens. Історія одразу ж викликала чималий резонанс.

Німецький концерн Siemens визнав, що його продукція (газові турбіни) потрапили до окупованого Криму в обхід санкцій. Згодом Siemens подав позов до Арбітражного суду Москви щодо цих поставок.

Нещодавно зявилась інформація, що у порту окупованої Феодосії з'явилися ще 2 нові газові турбіни, які було відправлено з території Росії.