Для того, щоб завдати чергових втрат ворогові, нашим військовим спочатку потрібно було здійснити розвідку. Після цього вже настав час відплати. Зауважимо, що разом з "Земледелием" знищили й інші машини.

Читайте також Успішна самоліквідація під різанину: мобілізовані із Чувашії померли від передозу

Техніки у ворога стає менше

Як зазначають у Національній гвардії України, наші гвардійці знищили машини, скидаючи боєприпаси з БпЛА. Вони влучили у зенітний ракетний комплекс "Тор М1", а також російську інженерну систему дистанційного мінування "Земледелие". А ще вдалося знищити БМ-21 "Град" та дві 2С1 "Гвоздика".

Нацгвардійці знищили машину мінування "Земледелие": дивіться відео

Чим небезпечне "Земледелие"

Як зазначають у Defense Express, окупанти від початку повномасштабного вторгнення використовують "Земледелие". І лиш тепер виникла можливість задокументувати знищення цієї машини. Водночас складно визначити, наскільки активно ворог використовує відповідну установку.

Якщо ж говорити про її роботу, то цими машинами загарбники підступно "засіювали" мінами Харківщину у березні 2022 року. Також у грудні "Земледелие" використовували на Запорізькому напрямку. Цікаво, що машина нова. Попередні випробування цієї системи завершили у 2022 році. Того ж року її публічно продемонстрували.

Її основна задача – створення мінних полів. Вона здатна "засіювати" мінами все навколо у радіусі від 5 до 15 кілометрів. Для цього вона відстрілює 122-міліметрові реактивні снаряди. На одній машині міститься по два блоки з 25 напрямними. Особливість системи у можливості створювати мінні поля різної складності. Як хизуються самі окупанти, мовиться навіть про варіанти з проходами для свого ж війська.

На фоні цього варто пригадати втрати ворога у війні проти України. Наразі маємо статистику станом на ранок 4 березня.

Уже понад 150 тисяч окупантів

  • Від початку повномасштабного вторгнення на той світ вдалося відправити 152 190 російських загарбників. Зауважимо, що ця цифра приблизна, адже точно підрахувати втрати у зонах ведення активних бойових дій просто неможливо.
  • Також на брухт вдалося перетворити 3 409 танків, 6 683 бойові броньовані машини, 2 414 артилерійські системи, 487 РСЗВ, 247 засобів ППО, 302 літаки та 289 гелікоптерів.
  • На балансі "другої армії світу" тепер ще й на 2 066 БпЛА оперативно-тактичного рівня, 873 крилаті ракети, 18 суден, 5 289 автомобілів і автоцистерн і 230 одиниць спецтехніки менше.