Від ранку 8 лютого мережу заполонили новини про те, що Володимир Зеленський прибув у Велику Британію. Водночас, як зазначають ЗМІ, глава нашої держави ввечері цього ж дня може бути вже у Парижі.

Читайте також Королівський прийом, зброя, санкції: все, що відомо про історичний візит Зеленського до Британії

Після Лондона – Париж

Слід заакцентувати на тому, що це другий за рахунком візит нашого президента за кордон від 24 лютого 2022 року. Перший – був у грудні 2022 у Сполучені Штати Америки. Очевидно, глава нашої держави за декілька днів планує відвідати якомога більше країн для того, аби вкотре нагадати партнерам, що Збройним Силам потрібне озброєння.

Власне, варто сказати, що спершу з'явилась інформація про те, що український лідер зустрінеться лише з Макроном в Парижі. Однак згодом у видання NTV зазначили, що канцлер Німеччини Олаф Шольц сів на борт, що прямує у Францію.

Канцлер Олаф Шольц вилітає до Парижа цієї середи ввечері (8 лютого 2023 року – 24 Канал), щоб зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським і його французьким колегою Еммануелем Макроном. Про це NTV повідомили інформовані кола Берліна,
– йдеться у повідомленні.

Окрім ймовірної зустрічі з Макроном та Шольцом в Парижі ввечері 8 лютого, Зеленський виступить з промовою у Європарламенті, що розташований у Бельгії. Власне, журналісти повідомляють, що це може статись у четвер, 9 лютого.

Візит Зеленського у Велику Британію

До цієї теми нагадаємо, як розгорталися події 8 лютого щодо прибуття президента України у Лондон:

  • Близько 12:40 за київським часом авіаборт з главою України приземлився в аеропорту Станстед, що на півночі столиці Британії.
  • Зеленського зустрічав британський прем'єр Ріші Сунак. Також опісля стало відомо, що український президент може зустрітися із самим королем Чарльзом III.
  • Окрім того, Володимир Зеленський завітав у Вестмінстерський палац Лондона, де виступив перед високопосадовцями Британії.