Про це 24 каналу повідомила керівниця департаменту корпоративних комунікацій АЗК ОККО Ярослава Полякова. За її словами, компанія розгорнула кілька сервісів, аби допомогти водіям дізнатись, де є пальне.

До слова Уряд підвищив граничну ціну на бензин та зменшив на дизпальне

Інтерактивна мапа

Як вона розповіла, перший сервіс, який розгорнула компанія – це інтерактивна мапа. Завдяки їй клієнт може побачити:

  • де працюють заправки;
  • наявний вид пального на конкретній АЗК;
  • можливі способи оплати.

За інформацією Полякової, така карта розміщена як на корпоративному сайті ОККО, так і в мобільному додатку Fishka. Зазначається, що в застосунку потрібно обрати серед партнерів компанію та підтягнути мапу.

Чат-бот у телеграмі

Як зазначила Полякова, аналогічний функціонал компанія ОККО продублювала в телеграм-боті. Його можна знайти в месенджері за ім'ям — @OKKOFUELBOT.

Зазначається, що потрібно лише натиснути Start для того, що почати. Крім того, слід увімкнути на телефоні геолокацію для коректної роботи чат-бота та надання точних даних.

На мою думку, він більш зручний для людей, які звикли користуватися телеграмом, а не мапами,
– зазначила Полякова.

Гаряча лінія

Крім того, як зазначили в ОККО, клієнти завжди можуть отримати необхідну інформацію щодо роботи АЗК та наявності пального, зателефонувавши на гарячу лінію компанії. Також можна консультуватись у соціальних мережах ОККО.

Читайте також Через держрегулювання цін на пальне Україна отримала сотні мільйонів доларів збитку

Оновлення інформації

Як пояснила Полякова, інформація щодо пального оновлюється приблизно кожні 2 години. Тобто клієнтам необхідно час від часу оновлювати дані, аби не продовжувати стояти в черзі, коли на АЗК закінчиться пальне.

Пілотний проєкт

Також компанія розгорнула нову опцію для водіїв на своїх автозаправних комплексах. На їхню думку, це має зекономити час клієнтів.

Зараз ми розгорнули пілотний проєкт, де це можливо. Там, де є великі черги, наші співробітники приблизно розраховують об'єм пального, який є на конкретному АЗК, на кількість машин, які хочуть заправитись,
– розповіла Полякова.

За її словами, якщо, наприклад, у черзі стоїть десь 50 машин, а пального вистачає на 45 – то працівники АЗК намагаються сповістити про це, аби водії не нервували та зекономили свій час.

У ОККО розповіли, як дізнатись на якій заправці є пальне: дивіться відео


Дефіцит пального в Україні: останні новини

  • В Україні уряд зупинив державне регулювання цін на пальне. На такий крок пішли, аби нафтотрейдери наповнили ринок необхідним ресурсом.
  • Зараз в нашу державу постачають 15 тисяч тонн пального на добу. Однак цього все ще недостатньо, аби розв'язати проблему дефіциту.
  • Водночас для того, аби наш ринок функціонував без дефіциту – потрібно ввозити пального на 80% більше, ніж це роблять сьогодні. За прогнозами експертів, Україна вийде на достатній рівень забезпечення дизельного пального вже протягом місяця, однак ситуація з бензином – складніша.