Яка буде відповідь США на ядерний удар по Україні

Усі російські військові та їхня техніка в Україні також відправляться на "концерт Кобзона" завдяки НАТО. Водночас Девід Петреус наголосив, що не спілкувався з радником з нацбезпеки Джейком Салліваном щодо ймовірної відповіді США на ядерну ескалацію.

До теми Росія "бряцає ядерною зброєю", проте у Пентагоні не вірять, що Путін її застосує

У відповідь ми б знищили усі російські звичайні сили, які ми можемо побачити та ідентифікувати на полі бою в Україні, а також у Криму та всі кораблі у Чорному морі,
– зазначив Петреус.

Він закликав сприймати загрозу серйозно, але додав, що використання ядерної зброї нічого не змінить для російського президента Владіміра Путіна. Ситуація, у якій перебуває держава-агресорка, після такого жахливого кроку не покращиться.

Росія вивела субмарину з торпедою, яка містить ядерні боєголовки, – ЗМІ

Видання La Repubblica з посиланням на звіт НАТО повідомило, що російська субмарина "Бєлгород", ймовірно, вийшла зі свого пункту базування. У Карському морі вона може випробувати свою торпеду "Посейдон", яку також називають "зброєю апокаліпсиса".

Зауважимо, що ця торпеда може обійти американську систему інфрачервоного супутникового стеження.

За якої умови Кремль застосує ядерну зброю

У інтерв'ю 24 каналу колишній головний розвідник США також прокоментував, в якому разі Росія може застосувати ядерну зброю. На його думку, це станеться тоді, коли Збройні Сили України спробують звільнити Крим з окупації.

Цікаво Не завжди публічно: США щотижня передають Україні зброю на суму від пів до мільярда доларів

Водночас Петреус сподівається, що Путін добре прорахує всі наслідки такого кроку й відмовиться від ядерного удару. Адже від цього постраждає й сама Росія і її військові в Україні. Зараз США намагаються донести до Кремля, що саме чекає на російське керівництво, якщо воно наважиться використати ядерну зброю.

Дивіться до теми – росіяни залишилися без "Іскандерів": відео