Буча була в окупації 33 дні. За цей час росіяни вбили там щонайменше 461 людину.

Читайте також Народ-гній у всій красі: у Росії придумали, як відмитися від крові українців

Моторошні світлини з Бучі

У мережі показали, як зараз виглядає цвинтар, де поховані жертви російської окупації в Бучі. Десятки могил залишаються безіменними.


Так виглядає цвинтар в Бучі, де поховані жертви російської окупації / Фото "Меморіал"

У декого на хресті є лише приблизна дата загибелі. У Руслана Тітора це березень 2022-го. Тоді він востаннє виходив на зв’язок із своїми рідними. Коли і як загинув чоловік – достеменно невідомо.


Могила Руслана Тітора / Фото "Меморіал"

На цьому кладовищі спочиває родина Чікмарьових – Маргарита, Матвій та Клім. Матір та двох синів вбили пострілами з БМП, коли вони намагалися втекти від війни.


Могила родини / Фото "Меморіал"

Жорстокі вчинки окупантів в Бучі та в Ірпені

  • На початку повномасштабної війни російські окупанти захопили Бучу та Ірпінь Київської області. Міста пробули в окупації близько місяця.
  • Після звільнення Київщини українці та весь світ побачили справжнє обличчя "русского міра". Загарбники знущалися з місцевого населення, катували та гвалтували людей. Більшість будинків вони обікрали, вивезли навіть звичні для всіх речі.
  • У червні МВС України повідомило, що загалом в районі Бучі загинули 1 137 людей, з них 461 – безпосередньо у цьому місті. Ще близько 300 місцевих жителів вбили в Ірпені.
  • Масові звірства загарбників дорогою до Києва на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну не були випадковою жорстокістю окремих солдатів, офіцерів чи підрозділів. Це була "стратегічна жорстокість", покликана страхом унеможливити будь-який спротив. До такого висновку дійшло спільне розслідування інформагентства Associated Press та програми "Передова" (Frontline), що виходить на каналі PBS.